Skyblock Sıfırlanması | Tüm Buglar Giderildi!
ByCooky 02 Mayıs 2020 04:10Sevliği LCTR ailesi,
Bir çoğunuzunda bildiği üzerine sunucumuzda açıldı açılalı önemli 3 adet açık bulundu, tabi biz bu buglardan hemen haberimiz olmadığı için tam zamanında engelleyemedik. Bu bugların genel olarak alt yapısı item çoğaltmaya dayanmaktadır. Sunucumuzda bir çok spawner çoğaltılmıştı, üstün uğraşlarımızla gece gündüz çalışarak tüm bug yapanların hesabını sıfırladık daha doğrusu sıfırladığımızı düşündük ama her geçen gün yeni spawnerler bulmaya başladık. İnancınız olsun sunucunun sıfırlanmaması için elimizden geleni yaptık ama son zamanlardaki bu bulduğumuz hesaplar haliyle pek çok canımızı sıktı.

Bu durum oyun piyasasını etkilediği gibi yeni başlayan arkadaşlara daha çok haksızlık olmaktaydı. Şimdi diyecektiniz ki neden buglu oyun yapıyorsunuz. Haliyle insan oğlu hata yapabilen varlıklardır bizim burada gece gündüz ne kadar çok çalıştığımıızı bir çoğunuz biliyorsunuz, ama işte gözden kaçırmışız keşke böyle şeyler hiç olmasaydı. Sunucudaki tüm bugları giderdiğimizin garantisini vererek ve bir daha böyle birşey olmayacağının teminatını vererek sizlere Cumartesi günü büyük bir telafi düşündük;

Bu telafiler gün içerisinde yavaş yavaş yapılacaktır ve cumartesi günü bir ip üzerinden sadece bir ip ile giriş yapılacaktır. Yavaş yavaş yapmamızın sebebide belirli bir saatte herkesin aktif olamamasıdır. Gün içerisinde ara ara eventler yaparsak tüm herkese telafi yapacağımızı düşündük peki gelelim bu telafide neler olacak.

Herkese;
1 Adet İnek Spawner
1 Adet Tavuk Spawner
350k Oyun Parası
-/Fly (uçma hakkı) - Ramazan sonuna kadar!

Ayrıca Tüm şu zamana kadar alınan vipler (süresi bitmiş olanlar dahil) geri iade edilmiştir, siteden alınan tüm ürünler geri hesaplara aktarılmıştır.

Bu yapılanların hepsi sizler için unutmayın ki böyle bir sistemde sizde oynamak istemezdiniz, ama dediğimiz gibi gönül rahatlığıyla sunucumuzda oynayabilirsiniz! Anlayışınız için çok teşekkür ederim.

Sunucu açılış saati sabah 09:00 civarı, event saatleri yoktur ara ara yapılacaktır... 

Etiketler: SkyblockTelafi
Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.
Yorumlar
-/-
7 ay önce

Skywars oyuncusu AtalarSS geri döndü!

7 ay önce

Ne kadar çalıştığınızı biliyoruz. Çok teşekkür ediyoruz GÖNÜLDEN.