Yeni Nesil Skyblock!
LCTR 08 Ağustos 2019 21:04

Yepyeni sistemleriyle dolandırıcılığı en aza indirerek yaptığımız güvenerek dolu dolu oynayıp adanızı geliştirebilirsiniz. Hemen yepyeni sistemlerimizle sizde bize katılın. Yaptığımız sistemlerin bazıları;


Köle Sistemi:
Yapacağınız çoğu işlerinizi köle alarak, onları çalıştırabilirsiniz.

SC (Skyblock Coins) Sistemi:
Sitede satılan çoğu ürünleri kendiniz sunucuda çalışarak biriktirdiğiniz SC leriniz ile oyun içerisinden alabilirsiniz.

Rütbe Sistemi:
Kazandığınız SC ler ile özelliklerine göre farklı farklı Rütbelerden satın alabilir sunucuda farklılığınızı yansıtabilirsiniz

XP Sistemi:
XP leriniz ile alışveriş yapabilir, zırhınızı kılıcınızı alabilirsiniz. Ayrıca Eşyalarınızı XP niz ile kolaylıkla tamir edebilirsiniz.

Takas Sistemi:
Takas yapacağınız kişiye artık güvenmenize gerek yok! Sadece takas isteği gönderip LCTR güvencesi altında takasınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncu Marketi Sistemi:
Kendi marketinizi oluştura bilir tüm sunucuya reklamınızı yapmadan haricinde eşyalarınızı kategoriler altında tüm sunucuya belirlediğiniz tutara satabilirsiniz.

Jackpot Sistemi:
Para ile oynamak mı istiyorsunuz? paranıza paramı katmak istiyorsunuz Jackpot sistemi tam size göre ama unutma kazanabileceğin gibi kaybedede bilirsin! Pota attığınız paraları sadece bir kişi alacak bunun için acaba şanslı kişi sen mi olacaksın?


Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.